BALVITEN

BALVITEN

Balviten to lider wśród polskich producentów żywności skierowanej do osób cierpiących na celiakię, fenyloketonurię oraz nieceliakalną nietolerancję glutenu. Jeżeli chcesz zrezygnować z glutenu lub powinieneś ze względów zdrowotnych, to Balviten jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Nadrzędnym celem firmy jest pomoc osobom chorym w prowadzeniu skutecznej terapii dietetycznej, która doprowadzi do poprawy stanu zdrowia, przy zachowaniu wszelkich walorów smakowych. Dzięki staraniu ekspertów i indywidualnemu podejściu do jakości produktów, dieta bezglutenowa nie musi być codziennym wyrzeczeniem i przymusem odmawiania sobie ulubionych dań i deserów.

W ofercie firmy Balviten znajdziecie pełną gamę znakomitego pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, smaczne makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku domowego chleba oraz słodkich ciast. Balviten nieustannie wprowadza na polski rynek nowości, które mają na celu urozmaicenie często monotonnej diety bezglutenowej. Nie możesz ich przegapić! Dzięki wyjątkowym bezglutenowym daniom poszerzysz kulinarne możliwości i dorównasz najlepszym szefom kuchni!

bezglutenowa uniwersalna mieszanka mąk

bezglutenowa mieszanka mąk do naleśników, makaronów i pierogów

bezglutenowe kruche herbatniki żurawinowe

bezglutenowe kruche herbatniki maślane