BIO LIFE

Marka BioLife powstała z pasji do zdrowego i naturalnego stylu życia. Biolife bezkompromisowo stawia na ekologię! Marka oferuje szeroki wachlarz ekologicznych mąk, produktów zbożowych i bakalii. W portfolio znajdziecie również wegańskie pasty śniadaniowe, fiński ksylitol, a także autorski produkt – bionellę, czyli zdrowy krem czekoladowy.

Osoby zaangażowane w tworzenie Biolife z największą starannością wybierają najlepszych dostawców surowców oraz producentów rolnych. Tym samym oferowane produkty odznaczają się najwyższą jakością. Marka BioLife systematycznie poszerza swoją ofertę o innowacyjne produkty, tak aby każdy z Was mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

Wybierając ekologiczne, nieprzetworzone produkty masz pewność, że powstały w sposób naturalny, bez udziału GMO, pestycydów i sztucznych dodatków do żywności. Produkty te odznaczają się wyższą zawartością witamin i cennych dla zdrowia antyoksydantów. Biolife to polska marka, której warto zaufać. Weź zdrowie w swoje ręce, wybierając bio produkty!

pasta z ciecierzycy bio

paprykarz z kaszą jaglaną bio

pasta z soczewicy czerwonej bio

hummus klasyczny bio

płatki jaglane bio

płatki gryczane bio

mieszanka studencka bio

figi suszone bio