BIO LIKING

BALVITEN

Ekologiczne, włoskie cukierki Bio Liking to prawdziwa przyjemność dla Twojego podniebienia. Rozpływają się w ustach, bo w środku kryją słodkie i przyjemnie ciągnące się nadzienie! Małe, twarde cukiereczki pakowane są pojedynczo, co sprawia, że zawsze możesz mieć je w kieszeni, kiedy dopadnie Cię ochota na coś słodkiego.

W słodkiej ofercie Bio Liking każdy znajdzie coś dla siebie! Dostępne są aż cztery wyjątkowe smaki: imbir-cytryna, miód-kwiat pomarańczy, owocowy mix, a także cukierki o smaku mięty. Sprawdzają się idealne jako słodka przekąska między posiłkami. Możesz podawać je również dzieciom, jako alternatywa dla klasycznych cukierków.

Naturalne cukierki charakteryzuje pełnia smaku, która płynie prosto z natury. Włoskie cukierki zostały wyprodukowane wyłącznie na bazie surowców, pochodzących z kontrolowanych upraw. Ekologiczne cukierki powstają z dodatkiem naturalnych soków owocowych i roślinnych ekstraktów. Nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, glutenu oraz sztucznych aromatów.