BOB SNAIL

Bob Snail to innowacyjna, pochodząca z Ukrainy marka wytwarzająca naturalne, owocowe słodycze. Chcąc dawać ludziom pozytywne emocje, coś zdrowego i jednocześnie smacznego, marka Bob Snail stworzyła naturalne słodkości! Klasyczna wersja produktu składa się w 100% z jabłek. Bez zbędnych dodatków, konserwantów i cukru. Cała słodycz płynie zatem wyłącznie z owoców.

Naturalne żelki Bob Snail występują w kształcie lubianych przez dzieci zakręconych ślimaczków. W ofercie oprócz jabłkowego klasyka, znajdziemy też wersje między innymi: z borówkami, malinami, a nawet dynią. Podczas dwuetapowego przetwarzania owoców, w celu zachowania wysokiej wartości odżywczej, unika się wysokiej temperatury. Pozwala to utrzymać istotne dla prawidłowego rozwoju dzieci – witaminy i składniki mineralne.  

Zapewnienie dzieciom niezbędnego zestawu składników odżywczych potrzebnych do zdrowego rozwoju organizmu, to z pewnością nie lada wyzwanie. Zwłaszcza we współczesnym rytmie życia. Bob Snail dzielnie stawia temu czoła, dostarczając zdrowe smakołyki, które zadowolą każdego niejadka! 

przekąska jabłkowo -truskawkowa w czekoladzie

przekąska jabłkowo-wiśniowa w czekoladzie

przekąska mango w czekoladzie

przekąska jabłkowo -malinowa w czekoladzie

przekąska jabłkowo-borówkowa

przekąska jabłkowo-truskawkowa

przekąska mango w czekoladzie

przekąska jabłkowa z cynamonem