BUNNY NINJA

Bunny Ninja to marka skierowana do najmłodszych poszukiwaczy słodkich smaków, ale i doświadczeni smakosze znajdą w niej coś dla siebie. Bunny Ninja to zdrowo-zakręcone przekąski powstające wyłącznie z owoców. Jabłka, banany, jagody i maliny to tylko niektóre komponenty słodkich, przepełnionych smakiem kąsków, które spróbowane raz zagoszczą w Twoim domu na zawsze!

Zabawny królik Bunny Ninja to wojownik z natury.

A z czym tak usilnie walczy? Oczywiście z cukrem! Wszystkie przekąski dostępne w ofercie powstają bez dodatku cukru, znajdziemy w nich wyłącznie naturalną słodycz. Co warto podkreślić, nowoczesna technologia produkcji przekąsek zapewnia znakomite walory smakowe, przy maksymalnym zachowaniu wartości odżywczych owoców.

Z Bunnym odkryjesz nowe smaki w połączeniu z kreatywną zabawą, jaką umożliwiają niebanalne formy przekąsek. Bunny ma za zadanie oswoić dzieci ze zdrową żywnością i pokazać, że najlepsza słodkość płynie z natury, czyli owoców. Wspólnie z nim mali odkrywcy poznają nowe, owocowe smaki i ograniczą spożycie tradycyjnych słodyczy. Nasz waleczny króliczek to zdrowy towarzysz, którego każde dziecko może mieć zawsze przy sobie, szczególnie wtedy, gdy potrzebują dawki zdrowej energii.

Przekąska owocowa o smaku jabłko-banan-truskawka 15g

Przekąska owocowa o smaku jabłko-mango 15g

Przekąska owocowa o smaku jabłko-malina-czarna porzeczka 15g