Chwila dla Ciebie

Chwila dla Ciebie to chwila z Twoją ulubioną, zdrową przekąską. To najczęściej pauza w ciągu dnia, moment przerwy od codziennych obowiązków, w którym sięgasz po swój ulubiony smakołyk. Wybraliśmy dla Ciebie przekąski nie tylko smaczne ale co najważniejsze zdrowe – Takie Zdrowe!

Znajdź najbliższy sklep, a w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Chwila dla Ciebie. Szeroki wachlarz produktów z wielu kategorii przypadnie go gustu każdego, uwierz. Wybraliśmy dla Ciebie zarówno słone jak i słodkie przekąski. Wafelki, batony, musy, chipsy, chrupki, bakalie, orzechy i wiele innych to idealne, zdrowe uzupełnienie codziennej diety, a przede wszystkim przyjemność z chrupania! 

 

NAURA

Przekąski NAURY bez sztucznych barwników i konserwantów to zdrowa alternatywa dla tradycyjnych przekąsek. Doskonałe do zaspokojenia małego głodu zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Wafelki, sezamki i ekologiczne chrupki idealne do chrupania!

BOB SNAIL

Bob Snail to naturalna przekąska wytwarzana wyłącznie z owoców, bez dodatku cukru. Design opakowania zaprojektowany w taki sposób, aby zaciekawił najmłodszych klientów. Bob Snail to przepyszny a przede wszystkim zdrowy zamiennik tradycyjnych słodyczy.

LONG CHIPS

Long Chips to wyjątkowe przekąski ziemniaczane, smażone w wysokiej jakości oleju rzepakowym co ważne – tylko przez 10 sekund. Cała gama Long Chips jest wolna od GMO  i oferuje aż 12 starannie wyselekcjonowanych smaków! Sięgaj po zdrowszą wersję chipsów!

BON CHANCE

Chipsy chlebowe wyprodukowane z mąki żytniej oraz pszennej. Są zdrową alternatywą klasycznych, chipsów. Idealnie sprawdzą się jako przekąska do pracy, szkoły, w podróży oraz jako dodatek do ulubionej sałatki. Kilkanaście smaków do wyboru!