CRISPCONUT

Chipsy kokosowe Crispconut to zdrowa alternatywa dla tradycyjnych, pełnych szkodliwych dodatków chipsów. Kokos to owoc, który wszystkich zaskakuje swym pysznym smakiem i niezwykłym aromatem. Kokos, a właściwe orzech kokosowy, posiada szereg korzystnych właściwości zdrowotnych. A wszystko dlatego, że bogaty jest w wiele cennych substancji odżywczych, w tym błonnik i składniki mineralne – potas, magnez i fosfor.

Orzechy kokosowe, z których powstają te wyjątkowe chipsy pochodzą z obszaru „Ampawa City”, czyli „miasta kokosów”. Chipsy kokosowe wytwarzane są z kopry, czyli miąższu orzecha kokosowego, która jest krojona, a następnie pieczona razem z przyprawami. Na koniec kokosowe chipsy są odpowiednio pakowane, aby zachować ich naturalny smak, aromat i chrupkość.

Chipsy kokosowe Cripsconut  są dostępne w czterech różnych smakach: naturalne, czekoladowe, bekonowe i wasabi. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do lodów, sałatek owocowych i jogurtów, ale najlepiej smakują schrupane wprost z opakowania!

chipsy kokosowe oryginalne

chipsy kokosowe czekoladowe

chipsy kokosowe wasabi

chipsy kokosowe karmelowe