CULTURED FOODS

Cultured Foods to polska marka roślinnej zdrowej żywności. Celem marki jest troska o ludzkie zdrowie, zwierzęta i środowisko naturalne. Produkty jakie oferuje są w 100% wegańskie i bezglutenowe. Szukasz roślinnych zamienników mięsa, jajek i burgerów? Dobrze trafiłeś! Cultured Foods ma do zaoferowania kilka propozycji, które na zawsze odmienią Twoją wegańską dietę.

Eksperci Cultured Foods stawiają na innowacje! W momencie wprowadzenia Burger Mix był pierwszym zamiennikiem mięsa mielonego na polskim rynku, a vEGGs pierwszym zamiennikiem jajek. W kolejnych latach w sprzedaży pojawiły się kolorowe, bezglutenowe naleśniki oraz wegańskie gulasze instant. Kto wie czym nas jeszcze zaskoczą.

To nie koniec innowacji. Cultured Foods wzbogacają swoje mieszanki o kultury bakterii probiotycznych i dobroczynne prebiotyki. Wszystko po to, aby ulżyć jelitom i wspomóc nasze zdrowie. Zadbana flora bakteryjna jelit zapewnia wysoką odporność organizmu. Nie zastanawiaj się więc i wypróbuj „kulturalne” naleśniki ekologiczne lub sojowy gulasz z dodatkiem Lactobacillus.

mieszanka naleśnikowa klasyczna bio

mieszanka naleśnikowa choco bio

wegańskie curry mix

gulasz wegański mix