DANIA BABCI ZOSI

BALVITEN

Dania Babci Zosi to polska marka tworząca pożywne mieszanki, z których w kilka minut stworzysz ulubioną polską potrawę. Wszystkie składniki użyte w recepturach są w pełni naturalne. Dania powstają na bazie kasz lub makaronów z dodatkiem suszonych ziół i aromatycznych przypraw. Warto podkreślić, że produkty nie zawierają szkodliwych konserwantów, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników. Z Babcią Zosią w kilka chwil przygotujesz pyszny i pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny.

W obszernym portfolio znajdziesz klasyczne polskie zupy, takie jak krupnik, grochówka i zupa pomidorowa z ryżem. Dostępne są również kasze oraz makarony z przeróżnymi dodatkami oraz lubiane przez wszystkich placki ziemniaczane. Wszystkie dania łączy jedno – tradycyjny smak znany nam z dzieciństwa.

Dania Babci Zosi powstały ze wspomnień i tęsknoty za naturalną, domową kuchnią. Zawierają wszystkie składniki, które przypomną Ci domowy obiad u Babci. Receptura opracowana została na podstawie oryginalnych przepisów Babci Zosi.

makaron w sosie szpinakowym

zupa z soczewicy

kasza jaglana z cukinią, pomidorami i słonecznikiem

placki ziemniaczane