DARYNA

Daryna to pyszne, aromatyczne sosy i pasty przygotowane według tradycyjnych ukraińskich receptur, co gwarantuje ich wyjątkowy smak i świeżość.  W rodzinnej kuchni Daryna dąży do tego, aby sosy smakowały jak przyrządzone w domu. Sekret tkwi w tym, że nie produkuje tylko pysznych sosów lecz tworzy i przyrządza je z sercem i miłością do gotowania. Dlatego sosy Daryna ą tak pyszne!

Daryna zaskoczy Was nie tylko smakiem, ale i niebanalnymi recepturami. Szeroki wybór produktów z rodzinnej manufaktury zadowoli każdego konsumenta. W portfolio marki znajdziecie sosy i orientalne pasty – gotowe bezpośrednio do spożycia. Mogą być stosowane do potraw z mięs, ryb, kasz i makaronów. Bez sztucznych dodatków i barwników. Liczy się prosty skład: tylko warzywa i zioła. Do dań mięsnych lub wegetariańskich, do ryżu, kasz, makaronu oraz sałatek. Przekonaj się samemu jak wyśmienite są adżyki, sosy pomidorowe i sosy bez cukrów Daryna!

Pełne smaku i bez cukru, idealne na obiad lub kolację w towarzystwie rodziny i przyjaciół. To świetna kompozycja warzyw i ziół, bez sztucznych dodatków i barwników, a także bez dodatku cukru.

Adżyki to pasty pomidorowe przygotowane według wschodnich receptur, doprawione tradycyjnymi przyprawami. Stanowią pyszny dodatek do dań mięsnych, do podkreślenia smaku sosów, kanapek czy sałatek. Nadają wyraz każdej potrawie.

Aromatyczne sosy grillowe przygotowane na bazie starannie wyselekcjonowanych składników: pasty pomidorowej i suszonych warzyw z dodatkiem ziół i przypraw.

Te idealnie dobrane kompozycje smaków podkreślają i urozmaicą każdą gillowaną potrawę, a przez to uczynią posiłek wyjątkowym.