DOTI

Doti to pionier wśród producentów bakalii w czekoladzie. W niewielkiej, rodzinnej manufakturze ręcznie i z najlepszych surowców wytwarzane są przepyszne owoce i orzechy w czekoladzie. To właśnie w tym miejscu, w Smolcu pod Wrocławiem, od niemal 30 lat Doti łączy różnorodne smaki, oferując swoim klientom przepyszne czekoladowe smakołyki. Przy wejściu do manufaktury roztacza się zapach czekolady, który niezmiennie urzeka wszystkich gości.

Doti pochwalić się może najprawdopodobniej najszerszą ofertą owoców kandyzowanych i bakalii w czekoladzie na świecie! Dopełnieniem jest bogaty wybór orzechów i migdałów oczywiście także zanurzonych w przepysznej czekoladzie – mlecznej, białej czy deserowej. Część produktów wzbogacona jest o cynamon, świeżo mieloną kawę czy kokos, które podnoszą walory smakowe.

Doti nieustannie ulepsza smak i jakość czekoladek, dbając jednocześnie o piękne opakowania i apetyczny sposób prezentacji. Produkty z manufaktury Doti to naturalne smakołyki dla wszystkich tych, którzy poszukują dobrych, tradycyjnych wyrobów i bezkompromisowej jakości!

orzechy laskowe w czekoladzie mlecznej

śliwki w czekoladzie deserowej

migdały w gorzkiej czekoladzie

daktyle w gorzkiej czekoladzie