FEEL FIT

Feel Fit to nowoczesna marka, która jest odpowiedzią na potrzeby młodych, energicznych konsumentów, szukających produktów odpowiednich dla ich stylu życia. Misją marki jest dostarczanie wyjątkowo pysznych, zdrowych i wysokiej jakości produktów. Producent stawia na produkty bogate w białko. Ogromnym hitem okazały się wysokoproteinowe pasty warzywne, granole i orzechowe batony.

W ofercie Feel Fit znajdziesz przekąski, słodycze i małe posiłki, które wyróżniają się walorami zdrowotnymi, pysznym smakiem oraz wygodą konsumpcji. Feel Fit stawia wyłącznie na pełnowartościowe, bogate w składniki odżywcze produkty – obfitujące w błonnik, przeciwutleniacze, składniki mineralne i witaminy. W tych produktach nie znajdziesz „białego cukru”, tłuszczu palmowego, konserwantów i sztucznych dodatków.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, cenisz sobie wysoką jakość spożywanych produktów, szukasz pysznych i zdrowych przekąsek, to Feel Fit jest marką idealną dla Ciebie! Produkty Feel Fit są bogate w białko i wyłącznie dobre składniki, wszystko po to aby dać Ci dobrą energię i przyjemność na cały dzień!

kulki proteinowe z migdałami bez cukru

baton kakaowy z orzechami nerkowca i czarną porzeczką

baton proteinowy chrupiąca vanilia

czekoladki proteinowe z orzechami

granola proteinowa owies miód i płatki lnu

hummus proteinowy z czarnuszką i białkiem grochu

wysokobiałkowe danie warzywne z ciecierzycą

krem proteinowy z orzechami laskowymi