Gotuj naturalnie

Zawsze możesz jeść zdrowo – nieważne, czy planujesz kuchenne podboje czy masz jedynie kwadrans. W obrębie tej kategorii znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do przygotowania, pełnowartościowego dania. 

Znajdź najbliższy sklep, a w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Gotuj Naturalnie. Jesteś weganinem,  wielbicielem produktów ekologicznych, eliminujesz gluten ze swojej diety? Mamy dla Ciebie całą gamę produktów. Zamienniki mięs (tofu, granulat sojowy), ekologiczne przetwory pomidorowe (passata, adżyka), ekologiczne i bezglutenowe makarony. Dania, które przygotowujesz w 5 minut (wegańskie gulasze, dania do zalania). To wszystko i wiele więcej znajdziesz w strefie zdrowej żywności Takie Zdrowe.

 

 

MOLISANA

Makarony Molisana swoją wyjątkowość zawdzięczają cztrem elementom: rodzina receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie, czyste górskie powietrze otaczające uprawy pól pszenicznych, świeża źrodłana woda wykorzystywana podczas obróki zboża oraz pszenica durum najwyższej jakości.

DARYNA

Daryna to produkty zawierające zawierają tylko naturalne składniki. Wyjątkowa receptura oraz szeroki wybór smaków zadowolą każdego konsumenta. Pasty i sosy warzywne to doskonały dodatek do dań. Pysznie, smacznie i zdrowo!

RUDOLFS

To pasty warzywne i owocowe, które nie wymagają obróbki kulinarnej. Produkty są w 100% ekologiczne, charakteryzują się czystą etykietą (bez  konserwantów i sztucznych barwników. Polecane wszystkim od najmłodszych lat. 

TEN SMAK

TenSmak to przede wszystkim przyprawy jednorodne, zioła i mieszanki przypraw bez dodatku glutaminianu monosodowego. Doskonały dodatek do każdego posiłku. Przyprawy cieszące się uznaniem domowych kucharzy jak i profesjonalnych szefów kuchni.