Zdrowiej znaczy

lepiej

takie zdrowe to idea

Red hair girl

Tu i teraz Ty

Przez lata zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy inspirować i tworzyć społeczność, która wie jaka jest różnica między odżywianiem się, a jedzeniem. Społeczność kierującą się dobrem swoim i najbliższych, a nie bezrefleksyjnym konsumpcjonizmem. Takie Zdrowe jest po to, by edukować, motywować oraz wspierać Twoje świadome wybory. To Ty decydujesz, ponieważ masz do tego prawo. My jesteśmy po to, żeby pomóc Ci odzyskać Twój cenny czas, który marnujesz przebijając się przez potok informacji.  Naszym celem jest bardziej naturalny, zrównoważony styl życia, gdzie profity wynikają ze skupienia się na Twoim dobru. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, my dotrzemy do Ciebie, ponieważ harmonia, która jest naszą myślą przewodnią nie ma adresu. Dziękujemy za to, że tu jesteś!

Jesteśmy dla Ciebie

Takie zdrowe to idea, która przybrała kształt strefy produktów ze zdrową żywnością. Znajdziesz nas w dobrych sklepach w całej Polsce. Niezależnie od tego czy jesteś BIO, czy VEGE łatwo odnajdziesz produkty wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie. Przejrzysty układ produktów na regale pozwoli Ci zaoszczędzić czas i dokonać właściwego wyboru. Współpracujemy ze sprawdzonymi, podzielającymi naszą idę dostawcami i sklepami. Wybraliśmy produkty, które łączą ze sobą jakość, smak, proekologiczne podejście oraz są przyjazne dla środowiska. Sięgając po naszą ofertę możesz liczyć na to, że wybierasz bezpiecznie i unikasz złych kompromisów. Wysyp chorób cywilizacyjnych jest efektem braku szacunku do siebie i swojego organizmu. Możesz nam zaufać, ponieważ stoi za nami lider rynku zdrowej żywności z wieloletnim doświadczeniem.

co oznacza to dla nas

Początek dnia, życia, czy zadania jest tylko jeden i zazwyczaj decyduje o tym, co zdarzy się potem. Zatroszcz się o swój początek – zatroszcz się o siebie.

Biegniesz, zdobywasz, odkrywasz. Masz prawo do krótkiej, przyjemnej chwili tylko dla siebie. Pełnia sił pomoże sprostać wyzwaniom. Chwytaj dzień.

Nieważne, czy masz jedynie  kwadrans, czy planujesz kuchenne podboje. Zawsze możesz jeść zdrowo. Kto jest ważniejszy niż Ty?

Wieczór – czas na regenerację. Nic nie zastąpi  wspólnych chwil z bliskimi. Zaproś ich i siebie do zdrowego posiłku. To jest Wasz czas!

Czasami wystarczy łyk. Oczywiście pod warunkiem, że świadomie i z rozmysłem dokonasz wyboru. Zgadzasz się?

jesteśmy blisko ciebie

Tu nas znajdziesz