INNA BAJKA

Inna Bajka to pełne, zbilansowane posiłki, skomponowane zgodne z zaleceniami piramidy zdrowego żywienia. Dania powstają na bazie prostych, naturalnych i niskoprzetworzonych produktów. W skład mieszanek wchodzą pełnoziarniste kasze, przeróżne warzywa i owoce oraz orzechy w odpowiednio dobranych proporcjach.

Receptura została stworzona tak, by każda podróż do świata Innej Bajki była pełna ciekawych, czasem egzotycznych, doznań smakowych. Posiłki są łatwe, a co najważniejsze szybkie w przygotowaniu. Niebanalne zestawy są pełne błonnika, witamin i składników mineralnych. Wartości odżywcze to tylko część dania. Równie ważna jest przyjemność jaką czerpiemy z jedzenia – tu możecie być pewni, że się nie zawiedziecie!

W ofercie znajdziecie kilka rodzajów produktów. „Ranny Ptaszek” to seria śniadaniowa, w skład której wchodzą granole oraz musli. Z kolei „Dziki Dostawca” to pojedyncze składniki, które możesz wykorzystać we własnych przepisach. „Owca Cała” to łatwe w przygotowaniu dania obiadowe, a popularna seria „Wilk Syty” pozwala w szybki sposób zaspokoić nawet „wilczy apetyt”!

jaglanka marchew i pomarańcza

owsianka śliwka i rokitnik

owsianka kokos i ananas

owsianka kakao i orzechy

gryczotto burak i jarmuż

ciecierzotto ciecierzyca szpinak i czosnek

kasza jaglana dynia i cynamon

czerwona soczewica warzywa i natka