LIGUORI

Liguori oferuje produkty, które z pewnością zdobędą uznanie konsumentów dzięki ich doskonałej jakości, znanej z ich makaronów. Marka Liguori jest synonimem najwyższej jakości. Makarony są wytwarzane we Włoszech zgodnie z tradycyjną metodą, która jest doskonalona przez ponad 200 lat. Do produkcji używana jest najwyższej jakości pszenica durum z południowych Włoch oraz krystalicznie czysta woda źródlana z Parku Regionalnego Monti Lattari, co nadaje makaronom Liguori wyjątkowy smak. Kolejną charakterystyczną cechą produktów Liguori jest powolne suszenie makaronu w niskich temperaturach, co pozwala zachować wartości odżywcze i naturalny smak, tak jak w domowym makaronie.

Wszystkie makarony Liguori są pakowane w przyjazne dla środowiska opakowania, ponieważ szanujemy naturę i dbamy o nasze środowisko. Produkty Liguori Pasta di Gragnano posiadają certyfikat I.G.P., który jest chronionym oznaczeniem geograficznym uznawanym przez Wspólnotę Europejską. Produkcja w rejonie Gragnano jest wyjątkowa ze względu na warunki klimatyczne i tradycyjne metody przetwarzania, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

W ofercie dostępne są również makarony z linii Integrale – produkty z pełnego ziarna o jakości BIO. Do produkcji tych makaronów używana jest krystalicznie czysta woda źródlana i pełnoziarnista mąka z pszenicy durum, pochodząca z certyfikowanych upraw ekologicznych. Takie makarony są bogate w błonnik, korzystnie wpływający na funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Makaron Liguori IGP Tofe 500G

Makaron Liguori IGP Penne Rigate 500G

Makaron Liguori IGP Rigatoni 500G

Makaron Liguori IGP Spaghetti 500G

Makaron Liguori Integrale Mafalde Corte pełnoziarnisty BIO 500G

Makaron Liguori Integrale Penne Rigate pełnoziarnisty BIO 500

Makaron Liguori Integrale Fusilli pełnoziarnisty BIO 500G

Makaron Liguori IGP Spaghetti BIO 500G