Łyk energii

Łyk energii to nic innego niż starannie przez nas wyselekcjonowane, zdrowe napoje, soki i wody Zapewne wiele razy zastanawiałaś się po jaki produkt sięgnąć aby ugasić pragnienie? Przychodzimy z odpowiedzią – masz wybór – po zdrowy!

Znajdź najbliższy sklep, a w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Łyk Energii, a przekonasz się, że wybór jest niesamowicie duży. Od naturalnej wody kokosowej przez przepyszne napoje aloesowe aż po naturalne 100% tłoczone soki z warzyw i owoców.

Nietuzinkowe kompozycje smaków przypadną do gustu nawet nawet najbardziej wysublimowanym podniebieniom! 

Poniżej przedstawiam Ci moje ulubione!

 

CO&CO

Wyjątkowy smak wody kokosowej CO&CO z każdym łykiem dodaje energii i mobilizuje do działania! Jeśli cenisz zdrowy i czysty skład produktów, to naturalna woda kokosowa CO&CO z pewnością zagości u Ciebie na dobre!

REVITO

Napoje aloesowe bez konserwantów, bez sztucznych barwników i bez dodatku cukru. Szeroka gama smaków od oryginalnego aloesu aż po cytrynę i matchę oraz wzbogacone kolagenem. Schłodzone świetnie orzeźwiają i gaszą pragnienie.

NAURA

Soki Naura to najwyższej jakości soki dojrzewających w słońcu owoców. Zarówno małe, poręczne tłoczone bezpośrednio z owoców w szerokiej gamie smaków, jak i duże nie zawierające dodatku cukru czy konserwantów.

SOK DRWALA

Klasycznie doskonałe kompozycje owoców i warzyw to idealna odpowiedź dla miłośników zdrowych, naturalnych soków. Polecany poszukiwaczom wyszukanych smaków jak i również osobom dbających o swoją dietę, a przede wszystkim zdrowie!