Łyk energii

Łyk energii to nic innego niż starannie przez nas wyselekcjonowane, zdrowe napoje, soki i wody Zapewne wiele razy zastanawiałaś się po jaki produkt sięgnąć aby ugasić pragnienie? Przychodzimy z odpowiedzią – masz wybór – po zdrowy!

Znajdź najbliższy sklep, a w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Łyk Energii, a przekonasz się, że wybór jest niesamowicie duży. Od naturalnej wody kokosowej przez przepyszne napoje aloesowe aż po naturalne 100% tłoczone soki z warzyw i owoców.

Nietuzinkowe kompozycje smaków przypadną do gustu nawet nawet najbardziej wysublimowanym podniebieniom! ????

Poniżej przedstawiam Ci moje ulubione!

 

CO&CO

Wyjątkowy smak wody kokosowej CO&CO z każdym łykiem dodaje energii i mobilizuje do działania! Jeśli cenisz zdrowy i czysty skład produktów, to naturalna woda kokosowa CO&CO z pewnością zagości u Ciebie na dobre!

VINUT

Napoje aloesowe bez konserwantów, bez sztucznych barwników i bez dodatku cukru. Szeroka gama smaków od oryginalnego aloesu aż po soczyste mango i truskawkę. Schłodzone świetnie orzeźwiają i gaszą pragnienie.

SIPSAP

Ekologiczny sok z brzozowy zebrany z brzóz w certyfikowanych lasach organicznych jest naturalnym źródłem energii. Sok z brzozy to bogactwo wielu witamin, składników odżywczych i mikroelementów.

SOK DRWALA

Klasycznie doskonałe kompozycje owoców i warzyw to idealna odpowiedź dla miłośników zdrowych, naturalnych soków. Polecany poszukiwaczom wyszukanych smaków jak i również osobom dbających o swoją dietę, a przede wszystkim zdrowie!