MARMALUZI

Marmaluzi to litewski pionier wśród producentów zdrowej żywności dla niemowląt i małych dzieci. Produkty zostały stworzone z miłością, bezpieczeństwem i troską, więc nie zdziw się, jeśli Twoje dziecko zakocha się w Marmaluzi! Wszystkie przepisy zostały opracowane we współpracy z najsłynniejszymi litewskimi dietetykami i gastroenterologami, specjalizującymi się w żywieniu najmłodszych.

Produkty Marmaluzi powstały z myślą o nowoczesnej rodzinie, która jest aktywna, kocha podróże oraz ceni zdrowy styl życia, interesuje się innowacjami i wprowadza je do swojego życia. Założyciele Mamaluzi są przekonani, że zdrowe i pożywne posiłki dla maluchów to początek szczęśliwego dzieciństwa.

Marmaluzi to nie tylko żywność dla niemowląt, ale również chęć poznania nowych smaków, tradycji żywieniowych i co najważniejsze – kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Wszystkie składniki, z których produkowane są Marmaluzi pochodzą z certyfikowanych gospodarstw rolniczych. Do produkcji użyte zostały wyłącznie świeże składniki, pełne witamin i dobroczynnych antyoksydantów.

puree z suszonych śliwek

puree z dyni i brokułów

kremowa owsianka z gryki bio

wołowina z brokułami i kasza gryczaną bio