ME GUSTO

Me gusto jest właścicielem marek certyfikowanych ekologicznie słodyczy: Super Krówka i Super Fudgio. Powstały one z potrzeby pogodzenia umiłowania do słodkości oraz świadomego, zdrowego odżywiania. Wielomiesięczne prace nad recepturami pozwoliły uzyskać produkt, który jest wyjątkowy na światowym rynku słodyczy!

Z jednej strony, wykorzystano do ich produkcji ekologiczne składniki, które mają pozytywny wpływ na organizm. Z drugiej, udało się zachować wszelkie walory smakowe, co jest bardzo istotne w przypadku słodkich przekąsek. Słodycze Super Krówka i Super Fudgio oparte są na mleku kokosowym, osłodzone cukrem kokosowym, a co ważne nie zawierają w sobie składników pochodzenia zwierzęcego. Są przyjazne dla Wegan, ale także dla osób z nietolerancją glutenu, laktozy oraz kazeiny.

Sukces jaki osiągnęły pierwsze super krówki sprawił, że oferta Me Gusto zaczęła się stopniowo rozszerzać. Dzisiaj w obszernym portfolio obok krówek, znajdziecie między innymi: draże i chrupki oblane kokosową czekoladą, tubki orzechowe, kremy czekoladowe, a nawet płatki śniadaniowe.

malina liofilizowana w czekoladzie bio

draże chrupki w czekoladzie bio