MOLISANA

Molisana to włoski producent najlepszych makaronów na świecie. W końcu nie od dziś wiadomo, że Włosi to pionierzy w tej branży. Produkty Molisany wykonane są wyłącznie z włoskiej pszenicy, powstałej w wyniku zrównoważonego rolnictwa, w oparciu o lokalne uprawy. Starannie wyselekcjonowana wysokobiałkowa pszenica durum zapewnia wyjątkową twardość i elastyczność ciasta, która jest niezbędna przy makaronach klasy premium.

Czy Molise istnieje? Oczywiście, że tak! To włoski region z długą tradycją uprawy zbóż, bogaty w wodę źródlaną i nieskazitelne powietrze, które stwarza idealne warunki do produkcji makaronu. Na tym terenie, gdzie już na początku ubiegłego wieku zaczęły powstawać pierwsze na małą skalę warsztaty młynarskie, znajduje się fabryka makaronów Molisana.

W szerokiej ofercie Molisany znaleźć można klasyczne świderki, rurki penne, a także innowacyjne spaghetti o przekroju kwadratu – Quadrato. Nowatorski wariant spaghetti o oryginalnym prostokątnym kształcie to znak rozpoznawczy Molisany!

makaron bio fusilli

makaron fusilli corti bugati

makaron farfalle rigate

makaron fusilli bezglutenowy

makaron spaghetto quadrato

makaron spaghetti bio