Na dobrą noc

Wieczór to czas na regeneracje i spotkania z najbliższymi przy wspólnej kolacji, którą możemy celebrować, bo z reguły dopiero wtedy mamy na to czas. Kategoria Na Dobrą Noc, to nic innego jak skomponowane przez nas, zdrowe a zarazem różnorodne produkty idealne na kolacje. 

Znajdź najbliższy sklep, a w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Na Dobrą Noc, a przekonasz się, że wybór jest niesamowicie duży. Gotowe mieszanki do przygotowanie ciast, gofrów, naleśników i pieczywa; pasztety, paprykarze, pasty, masła orzechowe, miody, konfitury – wszystko to co pozwoli na przygotowanie kolacji w 15 minut.

Zdrowa, smaczna i szybka kolacja? To łatwiejsze niż myślisz! 

 

ZDROWO NAMIESZANE

Zdrowo Namieszane to między innymi gryczane naleśniki, kokosowe racuchy, gofry a także aromatyczne wypieki idealne na kolacje. Ekologiczne i bezglutenowych mieszanki to doskonały pomysł na zdrową rewolucję Twoich posiłków!

 

CULTURED FOODS

100% roślinne, pyszne, innowacyjne i wygodne w użyciu produkty zawierające wyłącznie naturalne składniki. Mieszanki naleśnikowe, wegańskie gulasze, wegańskie zamienniki jajek? Brzmi smacznie, prawda? Smacznie i zdrowo!

PRIMAVIKA

Oferta Primaviki jest niezwykle szeroka! Znajdziecie w niej najlepszej jakości masła orzechowe, wykwintne dania gotowe, a także certyfikowane produkty bezglutenowe. Wszystkie przygotowane są z pasją i niezwykłą starannością. 

BIO LIFE

Biolife stawia na ekologię. Marka oferuje szeroki wachlarz ekologicznych mąk, produktów zbożowych i bakalii. W portfolio znajdziecie również wegańskie pasty śniadaniowe, fiński ksylitol, a także autorski produkt – bionellę, czyli zdrowy krem czekoladowy.