POLBIOECO

PolBioEco Polska to producent, dystrybutor i przedstawiciel wielu ekologicznych marek, m.in. Vitariz, Soy Drink, Inka Bio czy Bio Naturo. Bio Naturo to główna marka firmy, która prężnie się rozwija. Należą do niej produkty, które nie tylko mają „czystą” etykietę, ale przede wszystkim powstają wyłącznie z surowców pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Dzięki innowacyjnym pomysłom PolBioEco dostosowuje ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań konsumentów. Inwestują w najlepszej jakości produkty ekologiczne z wielu grupach asortymentowych zdrowej żywności. W różnorodnej ofercie znajdziecie soki, octy, przetwory, napoje oraz produkty śniadaniowe. PolBioEco to również seria ekologicznych środków czyszczenia Eco Naturo. To odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów poszukujących również eko rozwiązań dla domu.

PolBioEco we współpracy z ekspertami od zdrowego żywienia i dietetyki opracowali spójny i nowoczesny model oferty, dbając nie tylko o jakość ale i doskonały smak produktów. Głównym celem PolBioEco jest przekonanie klientów do zdrowego i ekologicznego trybu życia.

krem z octu jabłkowego bio

ocet cydrowy bio

napój owsiany bio

napój ryżowy bio

płatki jaglane bio

płatki kukurydziane bio

koncentrat pomidorowy bio

passata pomidorowa bio