PRIMAVIKA

Primavika to polska marka z wieloletnią, rodzinną tradycją. Podstawowym celem, a zarazem jej misją jest tworzenie zdrowych produktów o naturalnym składzie i propagowanie zdrowego stylu życia. Produkty są wolne od sztucznych barwników, konserwantów oraz wzmacniaczy smaku. Powstają z pasji oraz z myślą o ludziach ceniących sobie wartościowy skład i przykładających szczególną uwagę do tego, co jedzą.

Oferta Primaviki jest niezwykle szeroka! Znajdziecie w niej najlepszej jakości masła orzechowe, wykwintne dania obiadowe, a także certyfikowane produkty bezglutenowe. Wszystkie przygotowane są z pasją i niezwykłą starannością. Powstają z wyselekcjonowanych składników, objętych opieką na każdym etapie uprawy i przetwórstwa. To wszystko ma wpływ na tradycyjny smak produktów Primavika.

Wysokiej jakości produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i ekspertów żywieniowych, o czym świadczą licznie przyznawane nagrody. Primavika z największą dbałością i prawdziwą pasją dostarcza receptur o najwyższych walorach zdrowotnych i smakowych. A wszystko po to, by przekazać Ci to, co najcenniejsze – naturalną i smaczną żywność. Zadbaj o swoją formę z produktami Primavika!

tahini naturalne

tahini daktylowe

kakaowy krem słonecznikowy

kokosowy krem słonecznikowy

hummus pomidorowy

paprykarz wegetariański

masło orzechowe crunchy

masło orzechowe bez soli i cukru