RED DELIGHT

BALVITEN

RED Delight tworzy przepyszne niskokaloryczne czekolady i batoniki przepełnione aromatycznym kakao. Kaloryczność produktów została obniżona poprzez zmniejszenie zawartości tłuszczu i absolutny brak cukru w składzie. Zastosowanie opatentowanej formuły w połączeniu z tradycją szwajcarskich chocolatierów pozwoliło stworzyć zdrową, niskokaloryczną czekoladę. Koniec z wyrzutami sumienia! Oddaj się nieskrępowanej przyjemności jedzenia czekolady.

W ofercie znaleźć można tabliczki czekoladowe i batoniki słodzone wyłącznie stewią i erytrolem, czyli w 100% naturalnymi substancjami słodzącymi, które nie mają kalorii. Obniżenie kaloryczności nie zmienia wyśmienitego smaku czekolady, a wręcz nadaje im niebanalny i wyjątkowy charakter. Bez wahania spróbuj i przekonaj się sam!

RED Chocolette to pierwsza czekolada na świecie o tak niskiej kaloryczności. W zależności od smaku ma prawie o połowę mniej kalorii niż tradycyjna czekolada. Batonik RED Chocolette to tylko 100kcal, co sprawia, że nawet na diecie możesz cieszyć się smakiem czekolady. Wygodne opakowanie i odpowiednia gramatura pozwalają mieć tę pyszną przekąskę zawsze pod ręką.

praliny z mlecznej czekolady bez cukru z orzechami

czekolada ciemna bez cukru z pomarańczami

czekolada RED ciemna bez cukru 60%

czekolada mleczna