Zacznij zdrowo dzień

Wszyscy doskonale wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Według badań, osoby które regularnie jedzą śniadanie generalnie odżywiają się zdrowiej oraz mają niższą masę ciała niż ci, którzy pomijają poranny posiłek. 

Znajdź najbliższy sklep,  w nim strefę Takie Zdrowe z oznaczeniem na półce Zacznij Zdrowo Dzień, a gwarantuje Ci, że zdrowe śniadania to nie mit. Znajdziesz tam szeroką gamę śniadaniowych produktów: musli, granole, płatki śniadaniowe, kaszki, owsianki, jaglanki, mleka, pieczywa bezglutenowe i wiele, wiele innych.

Zacznij swój dzień od zdrowego śniadania, a sam się przekonasz, że zdrowe równa się proste, łatwe, przyjemne a przede wszystkim smaczne!

Poniżej przedstawiamy Wam moje ulubione!

 

MILZU!

MILZU! to pyszna alternatywa dla tradycyjnych płatków śniadaniowych opartych na cukrze i konserwantach. Pełne witamin, minerałów i błonnika są podstawą zdrowego i sytego  śniadania. Zacznij dzień z Milzu!

 

PURELLA

SUPERMUSLI to kombinacja składników, składająca się z pełnoziarnistych zbóż i  Superfoods o najwyższych wartościach odżywczych.
SuperMusli to pomysł na pełnowartościowe śniadanie, które dostarczy Ci zdrowej i smacznej energii każdego dnia. 

INNA BAJKA

Inna Bajka to odpowiedź na śniadanie składające się z pełnych, zbilansowanych posiłków powstających na bazie naturalnych produktów takich jak kasze, warzywa, owoce i orzechy. Smaczny, prosty w przygotowaniu i zdrowy pomysł na śniadanie!

BALVITEN

Szeroka gama pieczywa bezglutenowego to idealny element zdrowego, a co ważne pysznego śniadania. Chleby, ciabatty, bagietki to tylko niektóre z propozycji. Opracowane z myślą o osobach nietolerujących glutenu w swojej diecie.