SIPSAP

Łotewska marka Sip Sap specjalizuje się w produkcji ekologicznego soku z brzozy. Napój jaki otrzymuje Sip Sap to czysty, naturalny sok brzozowy pobrany w ekologicznych certyfikowanych lasach. Występuje w kilku, ciekawych wariantach smakowych i zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienie. W ofercie znajdziecie między innymi sok brzozowy z nutą rabarbaru, aloesu, a nawet imbiru.

Sip sap rodzi się wiosną, gdy przyroda budzi się do życia po zimie. Topniejący śnieg dostarcza drzewom brzozy niezbędnych witamin i składników mineralnych. Sok z brzozy zawiera licznie prozdrowotne składniki, takie jak: witamina C, flawonoidy o właściwościach przeciwutleniających oraz składniki mineralne: wapń, magnez, sód i potas.

Wyjątkowa kompozycja składników sprawiła, że woda brzozowa jest wykorzystywana w medycynie naturalnej od setek lat jako środek oczyszczający, wzmacniający, witalizujący i poprawiający przemianę materii. Dzisiaj to przede wszystkim świetnie nawadniający izotonik, który doskonale orzeźwia, odżywia i wzmacnia organizm.

sok naturalny brzozowy z żurawiną

sok naturalny brzozowy z imbirem i limonką bio

sok naturalny brzozowy z cytryną bio

sok naturalny brzozowy z miętą bio