YUM EARTH

BALVITEN

Yum Earth to jedyna taka marka na rynku, oferująca w pełni ekologiczne, zdrowe cukierki. Dostępne w najpyszniejszych smakach słodycze, to doskonała alternatywa dla niezdrowych przekąsek! Pełne soków owocowych żelki i lizaki szturmem zdobyły serca najmłodszych amatorów łakoci.

Pierwsza linia produktów YumEarth została stworzona już w 2007 roku przez dwóch tatów, których misją było zaoferowanie dzieciakom czegoś słodkiego, prostego i zdrowego. Słodycze skomponowane zostały z ekologicznych składników. Nie zawierają alergenów, czyli jajek, soi, orzechów i mleka. Brak w nich również laktozy oraz glutenu. Mało plusów? To nie wszystko, cała gama słodyczy Better Candy jest w 100% wegańska i wolna od GMO!

W słodkiej ofercie znaleźć można owocowe cukierki, lizaki z witaminą C, a także żelkowe misie, owocowe snacki i kwaśne fasolki. Wszystkie słodycze powstają w sposób naturalny, na bazie wyjątkowej, skrupulatnie opracowanej receptury. W składzie nie znajdziemy syropu glukozowo-fruktozowego i sztucznych aromatów. Królują naturalne składniki, takie jak cukier trzcinowy, soki owocowe i błonnik jabłkowy.  

bio żelki owocowe o smaku granatu z witaminą C

bio żelki owocowe kwaśne z wit. C

bio lizaki truskawkowe z wit. C

cukierki owocowe z wit. C truskawka, wiśnia, jagoda