FOOD&NATURE

BALVITEN

W 2016 roku firma Solon wprowadziła niesamowite przekąski Food and Nature, bazujące na strączkach.  Chrupiące chipsy produkowane są w ramach dwóch linii: konwencjonalnej i ekologicznej. Innowacyjna technologii sprawiła, że przekąski mają aż o 40 procent mniej tłuszczu niż tradycyjne, smażone chipsy ziemniaczane. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy dbają o smukłą sylwetkę!

Lubisz niebanalne, zdrowe smaki? Ta przekąska została stworzona dla Ciebie! Chipsy powstają z bardzo zdrowych roślin strączkowych: ciecierzycy lub soczewicy. Oba te komponenty to świetne źródło wysokiej jakości białka. Chipsy są bardzo chrupiące i swoją strukturą przypominają prażynki. Zostały zapakowane w poręczną torbą grab & go, dlatego możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie!

Z Food & Nature możesz chrupać bez wyrzutów sumienia. Chipsy charakteryzują się dobrym składem! Nie znajdziesz w nich glutaminianu sodu i szkodliwych konserwantów. Pyszny smak zapewni Ci specjalnie dobrana mieszanka ziół i przypraw. Food & Nature sprawią, że nie będziesz mógł się od nich oderwać! Chipsy ze strączków stanowią idealną przekąskę, między posiłkami o każdej porze dnia.