ZDROWO NAMIESZANE

Jeżeli brak Ci czasu na przygotowywanie smacznych oraz zdrowych wypieków i szukasz łatwych, ale też sprawdzonych rozwiązań to Zdrowo Namieszane jest stworzone właśnie dla Ciebie. Czy próbowałeś kiedyś przygotować ciasto na ulubione gofry w ciągu 5 minut? Powiesz: to niewykonalne! A jednak, z produktami Zdrowo Namieszane jest to możliwe.

Samodzielnie opracowanie receptury na najlepsze naleśniki to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonej pani domu. Jeżeli chcemy, żeby były dodatkowo bezglutenowe i zdrowe to zadanie staje się jeszcze trudniejsze. Z pomocą wychodzą do nas eksperci ZDROWO NAMIESZANE, którzy stworzyli linię ekologicznych i bezglutenowych mieszanek na ulubione wypieki Polaków.

W ofercie znajdziecie kilka ciekawych propozycji śniadaniowych, między innymi gryczane naleśniki i kokosowe racuchy, a także aromatyczne wypieki idealne na wykwintny deser. Wyobraź sobie, że masz niezapowiedzianych gości, a Ty w ciągu pół godziny serwujesz im niebanalne, bezglutenowe brownie. Brzmi jak scenariusz idealny! Razem ze Zdrowo Namieszane zacznij zdrową rewolucję w swojej kuchni.

naleśniki z mąką gryczaną bio

brownie z kakao i cukrem kokosowym bio

chlebek bananowy z nasionami chia bio

chrupiące gofry bio