Daria & Takie Zdrowe 5 Składników

paź 8, 2021

Wyrusz w kulinarną wyprawę z Darią Ładochą!

Naszą pełną zdrowych wskazówek przygodę z Darią Ładochą rozpoczynamy od wspólnej promocji jej najnowszej książki: 5 składników zdrowia. Jeżeli jesteś zabieganą mamą, która dba o domowe ognisko, jednocześnie spełniając się zawodowo i nie zapominając o rozwoju osobistym, to ta publikacja jest dla Ciebie obowiązkowa! Szybkie, proste, zdrowe, a tym samym smaczne gotowanie – czy to możliwe? Daria zapewnia, że jak najbardziej, a Takie Zdrowe to potwierdza!

Daria Ładocha, łącząc na różne sposoby zaledwie pięć składników, w magiczny sposób wyczarowała 100 szybkich, pomysłowych przepisów, z których możesz korzystać na co dzień.  Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – od sałatek i zup, przez ciekawe pomysły na szybkie, pełne warzyw dania obiadowe, aż po słodkości! W publikacji nie brakuje mnóstwa fantastycznych inspiracji, które rozpoczną Twoją przygodę ze zdrowym gotowaniem!

Autorka stawia na kuchenną prostotę w zdrowym wydaniu. Pokazuje, jak przygotować proste potrawy, bazujące na pięciu składnikach. Swoim podejściem udowadnia, że wcale nie trzeba spędzać w kuchni pół dnia, a gotowanie to czysta przyjemność. Nie musisz się też martwić, że zmarnujesz mnóstwo czasu w sklepie w poszukiwaniu magicznych składników. Wszystkie użyte w przepisach komponenty to łatwo dostępne, lubiane, a jednocześnie zdrowe produkty.

Książka 5 składników zdrowia podzielona została na dwie części. Pierwsza z nich to przewodnik jak krok po kroku zmienić swój sposób żywienia, zrezygnować z niewłaściwych przyzwyczajeń i przekonać się do zdrowego stylu życia. Daria Ładocha zapewnia, że osiągniesz to bez wyrzeczeń, reżimu, uczucia głodu i restrykcyjnych diet, które nie działają. Autorka zapozna Cię z opracowanym przez siebie nowym kodeksem odżywiania, opartym na pięciu prostych zasadach, które pokażą Ci jak dbać o zdrowie. Wprowadzenie tych zasad ułatwi Ci drogę do zdrowego stylu życia, ale też do wymarzonej sylwetki. Nie są to porady odchudzające, ale pamiętaj, że jednym z efektów zbilansowanej diety jest też zdrowe i szczupłe ciało.

Druga część to już czysta praktyka. Przepisy zaproponowane w książce to zdrowe, optymalnie zbilansowane połączenia oparte na najlepszych, pełnowartościowych składnikach, które wpisują się także w naszą taką zdrową filozofię. Jak podkreśla sama autorka to zdrowy zestaw skomponowany dla całej rodziny, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. W książce dostępne są także propozycje zarówno dla bardziej wymagających – bezglutenowe oraz wegańskie, jak i te stworzone z myślą o zagorzałych mięsożercach. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, można śmiało powiedzieć, że najnowsza książka Darii Ładochy pokazuje jak żyć zdrowo w prosty sposób, bez kompromisów i konieczności rezygnowania ze smacznego jedzenia!

polecane

Vege lody dla małych Smakoszy

Vege lody dla małych Smakoszy

Coraz więcej rodziców zwraca uwagę na to, aby dobrze odżywiać swoje dzieci. Wiąże się z tym unikanie przetworzonej żywności bogatej w cukier. W lato na każdym rogu czyhają słodzone napoje gazowane, lemoniady i… lody. Dzieci uwielbiają lody i w czasie wakacyjnym...

Zdrowe nawyki na wakacjach

Zdrowe nawyki na wakacjach

Wakacje dla wielu z nas kojarzą się z beztroską i luzem. Zarówno jeśli chodzi o odpoczynek od szkoły i pracy, jak też rozluźnienie restrykcji żywieniowych. Chociaż chwilowe przymknięcie oka na dietę nie zniweczy dotychczas wypracowanych efektów, warto dbać o zdrowe...

Takie zdrowe dodatki na grilla

Takie zdrowe dodatki na grilla

Dodatki do grilla – przystawki, które zaostrzą apetyt gości. Grillowanie to świetny czas na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, biesiadowanie oraz jedzenie pysznych dań. Jednak zanim na ruszcie zacznie skwierczeć, na stole postawić trzeba przekąski, które z...