Okres zimy oraz zbliżającego się przedwiośnia to ten czas w ciągu roku, kiedy w szczególny sposób warto wesprzeć nasze organizmy. Najważniejsze jest zadbanie o odporność. Każdy wie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jak to zrobić? Przepis jest prosty – zacznij od diety! ????

Zastanawiasz się jakie wartościowe produkty włączyć do swojej diety? Na początek dobrym pomysłem będzie wprowadzenie do jadłospisu ekologicznych soków 100% marki Naura.

BIO sok z granatu wyróżnia się charakterystycznym, dość cierpkim smakiem. Owoce granatu doceniane są od lat i zdążyły nawet zyskać miano eliksiru młodości. Sok z granatu możesz pić samodzielnie bądź w połączeniu z ulubionym smoothie. Zimą warto dodać go także do rozgrzewającej herbaty. Szukasz pomysłu na deser? Sok z granatu połącz z wegańskim agarem bądź żelatyną, przelej do fantazyjnych foremek i pozostaw do schłodzenia a pyszne, zdrowe galaretki będziesz mieć pod ręką. BIO sok z granatu od Naury produkowany jest wyłącznie z ekologicznych,  dojrzewających w pełnym słońcu owoców, bez dodatku cukru i konserwantów.

BIO sok z buraka o przyjemnym, dość słodkim smaku jest szczególnie doceniany przez sportowców. Buraki znane są ze swoich właściwości przeciwzapalnych. Ponadto uważa się, że obniżają poziom ciśnienia krwi oraz zapobiegają niedokrwistości. Sok z buraka, z uwagi na niską kaloryczność, jest też często wybierany przez osoby na dietach odchudzających. Łatwo go przemycić w codziennym menu. Możesz pić go samodzielnie lub dodać do koktajlu. Z jego pomocą przyrządzisz pyszne zupy (użyj go jako bazy do barszczu lub chłodnika) a nawet w naturalny sposób zabarwisz potrawy. BIO sok z buraka od Naury powstaje w tradycyjny sposób z polskich buraków ćwikłowych pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Jest sokiem 100%, czyli nie zawierającym dodatku cukru ani konserwantów.

Zwykle nie zdajemy sobie sprawy z tego jak olbrzymi wpływ na nasz organizm ma to co jemy. Dobór odpowiednich produktów, eliminacja przetworzonej żywności oraz aktywność fizyczna to 3 pierwsze kroki do naturalnego wzmocnienia naszego organizmu.