Dzień królika z Bunny Ninja

wrz 25, 2023

26 września został okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Królika! Dzięki temu, że długouchy towarzysz to bardzo towarzyskie i sympatyczne stworzenie często zdobi etykiety produktów spożywczych, i to nie tylko tych wielkanocnych! Króliczym bohaterem upiększone zostały choćby opakowania Naura. Z kolei w Bunny Ninja króliczek został twarzą marki i oprócz uroczego wyglądu ma niesamowitą misję, o której Ci dzisiaj opowiemy!

Zabawny królik Bunny Ninja to wojownik z natury. A z czym tak usilnie walczy? Oczywiście z cukrem i wszystkim tym co niezdrowe! Wszystkie przekąski dostępne w ofercie powstają bez dodatku cukru, znajdziemy w nich wyłącznie naturalną słodycz, pochodzącą z owoców. Legenda głosi, że Bunny stroni od cukru, dlatego, że dawno temu najadł się słodkich, kolorowych słodyczy i bardzo się po nich rozchorował. Kiedy sprawdził zawartość wszystkich przekąsek, które zjadł i przeczytał, że na pierwszym miejscu w składnikach jest cukier, to postanowił raz na zawsze się z tym rozprawić – tak powstały przekąski dla dzieci bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych niezdrowych dodatków.

Bunny Ninja to marka skierowana głównie do najmłodszych poszukiwaczy słodkich smaków, ale i doświadczeni smakosze łakoci znajdą w niej coś dla siebie. Bunny Ninja to zdrowo-zakręcone przekąski powstające wyłącznie z owoców. Jabłka, banany, jagody i maliny to tylko niektóre komponenty słodkich, przepełnionych smakiem kąsków, które, jak sam się niedługo przekonasz, spróbowane raz zagoszczą w Twoim domu na zawsze! Wspólnie z walecznym bohaterem mali odkrywcy poznają nowe, owocowe smaki i ograniczą spożycie tradycyjnych słodyczy. Nasz króliczek to zdrowy towarzysz, którego każde dziecko może mieć zawsze przy sobie, szczególnie wtedy, gdy potrzebuje dawki zdrowej energii. Niebanalne formy przekąsek zachęcają dzieci do eksplorowania owocowego świata, a poprzez zabawę pobudzają kreatywność.

Obecnie w ofercie marki dostępne są dwa rodzaje przekąsek, ale dochodzą nas słuchy, że to nie koniec nowości i niebawem możemy spodziewać się kolejnych naładowanych owocami przekąsek. Powiedzmy jednak kilka słów o tym co obecnie w ofercie. Do wyboru mamy zakręcone rollsy bez dodatku cukru, które nie tylko wybornie smakują, ale i zapewniają ogrom zabawy – kolorową serpentynę można zwijać, rozwijać, urywać i podjadać kiedy tylko masz na to ochotę. Naturalnie słodkie rollsy dostępne są w trzech smakach: jabłkowo & banan & truskawka, jabłko & banan & malina oraz jabłko i mango – z pewnością wszystkich trzeba spróbować, żeby znaleźć swój ulubiony! W portfolio dostępne są też Fruit Straws, czyli długie, cienkie sznureczki nasycone wyłącznie owocowym smakiem bez dodatku cukru. Sześć złączonych ze sobą Fruit Straws można rozrywać i dzielić się owocową słodkością z najbliższymi, dostarczając wszystkim ogrom radości! Radość i zabawa to główne cele jakie przyświecają twórcom Bunnego. Dodajmy do tego chęć budowania zdrowych nawyków żywieniowych, czysty skład bez szkodliwego cukru oraz wyjątkową eksplozję owocowych smaków i mamy Bunnego Ninja w pełnej okazałości!

Bunny Ninja to prawdziwy pionier wśród słodyczy nowej generacji! uzyskuje z owoców to co najlepsze, tworząc przekąski przyszłości, które smakiem przebijają dostępne na rynku słodycze. Bunny Ninja to zdrowy towarzysz, którego każdy może mieć zawsze przy sobie, szczególnie wtedy, gdy niezbędna jest dawka pozytywnej energii. Światowy dzień królika to doskonała okazja, żeby podarować bliskim zdrowy prezent w postaci króliczka Bunnego Ninja!

polecane

Przekąskowe bestsellery, czyli co zabrać ze sobą na domówkę

Przekąskowe bestsellery, czyli co zabrać ze sobą na domówkę

Zbliżają się Andrzejki, a jak wiemy to czas magiczny, pełen wróżb i radosnych spotkań ze znajomymi. Warto już teraz zastanowić się, jak się do niego odpowiednio przygotować, ale najpierw powiedzmy sobie kilka słów o tym magicznym dniu! Andrzejki to tradycyjne polskie...

Rozgrzewające jesienne herbaty

Rozgrzewające jesienne herbaty

Jak przetrwać jesienne załamanie pogody i pierwsze przymrozki, a w dodatku z lekką chandrą związaną z najkrótszymi dniami w roku? Mamy na to idealne rozwiązanie! Ulubiony kubek wypełniony po brzegi gorącą, aromatyczną herbatą. Taki złocisty napar momentalnie Cię...

Moje takie zdrowe dla diabetyka

Moje takie zdrowe dla diabetyka

Światowy Dzień Cukrzycy obchodzony jest corocznie 14 listopada. To międzynarodowa inicjatywa mająca na celu zwiększenie świadomości na temat cukrzycy, jej przyczyn, objawów, leczenia i zapobiegania. Dzień ten został ustanowiony przez Międzynarodową Federację...